25.12.2010

FACEBOOKTAN PARA KAZANMAK MÜMKÜN MÜ ?

facebooktan para kazanmak, facebook, internet komisyoncuları, internetten para kazanmak, kazanç programları, facebook para rehberi, sosyal medya, sosyal medyadan para kazanmak, sosyal medya pazarlama, facebook pazarlama«Dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcıya sahip, senelik 300 milyon USD geliri olan ve değişik merkezlerde 1000 den fazla çalışanıyla FaceBook, Google’dan sonra internetin en uğrak websitesidir.
Türkiye nüfusunun 75 milyon, ABD nüfusunun 300 milyon, Avrupa nüfusunun 400 milyon olduğunu varsayarsak, FaceBook’un ne kadar büyük bir potansiyeli olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Hal böyle olunca, evinde bilgisayarının başında çalışan birçok internet komisyonucusu, FaceBook’u dünyanın en büyük pazarı ilan edip, buradan aylık onbinlerce dolar kazanmak için kendi FaceBook’tan para kazanma tekniklerini geliştirmiştir.

FaceBooktan para kazanmak çok kolaydır. Doğru strateji ve tekniklerle bezenmiş bir rehber ile FaceBook’tan para kazanmanın tüm inceliklerini rahatlıkla öğrenebilir ve ayda binlerce hatta onbinlerce dolar para kazanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, bu işe sıfırdan başlayacaklara yönelik olarak hazırlanmış ileri düzey bir internetten para kazanma programı olan “FaceBook Para Rehberi” nde anlatılanları pratiğe dökmektir.

Dünyada Binlerce İnsanın Facebookdan Para Kazandığını Biliyor musun?

Kısaca bahsetmek gerekirse “FaceBook Para Rehberi”, FaceBook’tan para kazanmak isteyen ancak bunu nasıl yapacağını bilmeyen sıradan internet kullanıcılarının, FaceBook’tan para kazanmak için kullandığı bir programdır.

Sıradan bir internet kullanıcısını bile ileri düzey bir internet komisyonucusu ve e-broker a dönüştürebilen “FaceBook Para Rehberi”, özellikle basit ve resimli anlatımları ile ön plana çıkmaktadır. İçinde barındırdığı ileri düzey FaceBook’tan para kazanma yolları sayesinde hiç zorlanmadan, az bir çalışma ile internetten ciddi paralar kazanmak mümkündür.Basit ve kolay kullanımının yanı sıra, “FaceBook Para Rehberi” nin en iyi tarafı kullanıcılarına sunmuş olduğu FaceBook’tan para kazanma tekniklerinin sadece FaceBook’ta online olunduğunda değil, 24 saat aralıksız çalışmasıdır. Diğer bir deyişle, “FaceBook Para Rehberi” sayesinde kurulmuş olan bir FaceBook para kazanma projesi, aynen mal sahibi tarafından kiraya verilmiş bir ev yada dükkan gibi artık ömür boyu projeyi kuran internet komisyoncusuna para kazandırmaktadır (projeyi bir başka internet komisyoncusuna sattığını varsaymazsak!). Üstelik “FaceBook Para Rehberi” sayesinde 1 yada birkaç değil, binlerce FaceBook para kazanma projesi kurabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz her proje yeni bir gelir demektir.

“FaceBook Para Rehberi” nde anlatılan tekniklerin tamamı ileri düzey internet komisyoncularının, e-brokerkarın, internet pazarlama uzmanlarının, büyük şirketlerin kullandığı, İngilizcesi “Social Media Marketing” olan ve yurtdışındaki üniversitelerde ders olarak okutulan “ Sosyal Medya Pazarlaması” teknikleridir.

“Sosyal Medya Pazarlaması”, konsept olarak Web 2.0 internet teknolojisinin ortaya çıkışı ile artan ve karşılıklı paylaşıma dayanan, sosyalleşme sitelerinde gerçekleştirilen pazarlama yöntemleridir. Bu sosyalleşme sitelerinden en önemlisi ise şüphesiz FaceBook’tur.

Yukarıda da söylediğim gibi, 400 milyondan fazla kullanıcısı ile FaceBook, birçok internet komisyonucusunun internetten para kazanmak için kullandığı en önemli platformdur. Özellikle FaceBook’un ücretsiz olması, hemen hemen her dilde yayınlanması, kolay kullanımı, ileri düzey araçları (gruplar, etkinlikle, notlar, profiller, vb..) onu diğer sosyalleşme sitelerinin önüne geçirmektedir.

Peki FaceBook Para Rehberi ile Nasıl Para Kazanacaksınız?

FaceBook, bünyesinde tüketime hazır 400 milyon internet kullanıcısı barındırmaktadır. “FaceBook Para Rehberi” sayesinde siz bu tüketime hazır 400 milyon FaceBook kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamalarına aracılık ederek binlerce, onbinlerce, hatta yüzbinlerce dolar para kazanabilirsiniz. Buradaki tek sınır, sizin hayal gücünüzdür.

FaceBook Para Rehberi” sayesinde, bir internet komisyoncusu olarak hem kendi para kazanma projelerinizi oluşturup para kazanabilir, hem de boş vakitlerinizde geleceğin mesleği olan “sosyal medya pazarlama uzmanı” sıfatı ile şirketlere para karşılığı danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Bunu başarmak için ihtiyacınız olan tüm teknik bilgiler “FaceBook Para Rehberi” nde mevcuttur.

“FaceBook Para Rehberi“, sizi FaceBook’ta fotoğraf etiketlemekten yada chat yapmaktan başka bir şey işe yaramayan milyonlarca FaceBook kullanıcısından ayıracaktır.

“FaceBook Para Rehberi” sayesinde bir internet girişimcisi olarak internette gerçekleşen ticaretlere aracılık ederek para kazanacaksınız. Bütün bunlar için FaceBook’un kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuş olduğu özelliklerinden yararlanacaksınız. Diğer bir deyişle, talep eden ve tüketen değil, arz eden va para kazanan olacaksınız. Üstelik bütün bunlar için önceden hiçbir bilgi ve tecrübe sahibi olmanız gerekmiyor. “FaceBook Para Rehberi” gerekli tüm bilgi ve becerileri kazandıracaktır.

Bu iş yasal mı?
Elbette yasaldır. Zaten anlattığımız metodlar yeni internet teknolojisi olan sosyal medya pazarlamasıdır. Ülkemizde yeni yeni büyük şirketler tarafından uygulanmaya başlanan sosyal medya pazarlaması teknikleri, özellikle ABD, Kanada ve Batı Avrupa’da yaklaşık 5 – 7 senedir sıradan internet kullanıcıları tarafından ev-ofis çalışılarak uygulanmaya başlanmıştır.

Facebook Para Rehberi Kitabını buradan inceleyebilirsin.

facebooktan para kazanılırmı?,facebooktan para kazanma taktikleri

Benzer YazılarEklentiyi Hazırlayan: Hoctro | Jack Book

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemli