Biz kimiz?

Merhaba,
Sitemize hoşgeldiniz;Bu bloğu (internet-teknolojileri.blogspot.com)açma sebebim hem kendimizi ve projelerimizi tanıtmak hem de bugüne dek yapılmamış veya anlatılmamış yöntemleri anlatarak  ve internet teknolojilerini kullanarak para kazanmayı öğretmektir. Bloğumda yalnızca kendi ürünlerimizi değil faydalı olduğuna inandığım yerli yabancı diğer tüm internet pazarlamacılarının ürünlerine yer vererek kaliteli bir paylaşım sunmaya çalışacağım. Sürekli yeni sistemleri deneyerek başarılı olanları sizlerle paylaşacağız. Kısacası internetten para kazanma sırları bloğunda sadece affiliate pazarlama değil, diğer pekçok konuda faydalı içerik bulacağınızdan şüpheniz olmasın.


Bloğumuzun ana konusu 'İnternetten Para Kazanma' ve yollarını öğretmek,fakat öncelikle biz bir insanız herşeyin para olmadığını belirtmek istiyorum.- İnternet Bir sürü para kazanma sitesi var var. Sizin onlardan ne farkınız var?
Öncelikle biz bazı ürünlerin satışına aracılık ediyoruz.Doğrudan satış yapmıyoruz. Aracılık yaptığımız Ürünler de tamamen denenmiş her kesimden insanın yapabileceği ürünler ve aracılık ettiğimiz ürünler arasında Titan Saadet Zincirinin günümüzdeki türevi olan ve onuncu basamağa dahi ulaşmadan tükenen network marketingler gibi değil. İyi stratejilerle hakettiğinizden çok fazla kazandıran sistemler.

- Madem bu sistemler gerçek neden herkese öğretiyorlar?

Bu sorunun cevabını buradaki yazımda açıklamıştım.

Sizden tek istediğimiz önyargılarınızı bir kenera bırakarak internetten para kazanmak istiyorsanız ve eğer ürünleri (e-kitap eğitim seti) almaya karar verirseniz Bizim sitemizdeki satış Ortaklığı linklerimiz üzerinden almanız.


Sizede hiç bir yatırım yapmadan ve de beş kuruş harcamadan dahi Üye olarak para kazanacağınız sharecash ve xticaret gibi sistemlere Bizim Tavsiye linkimiz üzerinden abone olmanız. Bu sayede siz ekstra bir şey ödemezken biz verdiğimizin bilgilerin ve emeğimizin karşılığında komisyonumuzu alacağız ..İlginize teşekkür ederim.