11.06.2012

Google kazançları kitabı analizimi okumadan sakın almayın!


Google kazançları kitabı tam olarak nedir?

Google kazançları İnternetten Para Kazanma kitabı, günlük işlerinden ayrılıp internetten sağladıkları kazanç ile internet zenginleri arasına katılmış olan Musa Erdoğmuş tarafından yazılan bir e-kitaptır.

Google Kazançları Kitabı, gerçek anlamda Affiliate Marketing olarak bilinen milyarlarca dolarlık dev bir pazarı bulunan yurt dışında saygın üniversitelerde ders olarak okutulan, satış ortaklığı sistemi ile nasıl kısa sürede yüksek miktarlarda para kazanılır onu anlatıyor.

Genel olarak piyasada Google Kazançları Kitabına benzer kitaplar genel olarak Clickbank ve Xticaret’e nasıl üye olunacağını anlatırlar.

Fakat Google Kazançları Kitabı farklı içeriği ile beni gerçekten çok şaşırttığını söyleyebilirim. Öncelikle, SEO eğitimi oldukça başarılı diyebilirim. İnternette para kazanan pek çok kişi genelde Google Adwords reklamları veya diğer reklam mecraları ile para kazanıyorlar.

Yani, para kazanabilmek için para harcıyorlar ve çoğu zaman reklam giderlerine harcadıkları para, kazandıkları parayı geçiyor.

Ancak Google Kazançları Kitabın da şaşırtıcı bir şekilde reklam için para harcamadan para kazanmanın eğitimi de veriliyor.

İşte Google Kazançları Kitabının Size Kazandıracakları…

“Kesinlikle Uzman bir Affiliate Olarak Her Ay Binlerce Doları Otomatik Olarak Kazanabileceğiniz bir Sistem ve %100 Çalışmakta”

İşte Google Kazançları Kitabı ve Çalışma Şekli:

İlkönce, bu eğitim seti sayesinde para kazanmak için para harcamanızı gerektirmeyecek metodlar olmasına rağmen yine de Google Adwords eğitimi verilmiş.

Ancak, asıl püf nokta ise kendi sitenizi kimseye ihtiyaç duymadan yapabilecek olmanızda yatıyor. Google Kazançları Kitabı sayesinde, kendi sitenizi arama motoru dostu bir şekilde yapabiliyorsunuz ve sitenize Google üzerinden optimize olmuş ziyaretçi çekiyorsunuz.

Clickbank, Amazon, Plimus ve Xticaret gibi büyük affiliate portallarını kullanması incelikleri ile öğretiliyor. İncelikleri diyorum çünkü benzer içerikli pek çok Türkçe kaynakta sadece üye olması gösterilir. Fakat Google Kazançları Kitabı, bu kaynaklarda öldürücü bir şekilde para kazanabilmeniz için etkili stratejileri içerisinde barındırıyor.


Google Kazançları Kitabının  Kötü Yönleri;

Açık söylemem gerekirse,Google Kazançları Kitabı kusursuz değil. İşte Beğenmediğim Yönleri:

Adwords reklam verme eğitimi çok detaylı olarak anlatılmış, hatta canlı bir kampanyanın nasıl başlatılacağı dahi gösterilmiş ancak daha önce de belirttiğim gibi yazılım para harcamadan para kazandırmaya odaklı olduğu için, bidvertise gibi para harcayarak reklam kampanyası başlatabileceğiniz diğer kaynaklardan pek söz etmemiş.

Google Kazançları Kitabının İyi Yönleri

En önemlisi yazılımının söz verdiği gibi gerçekten çalışıyor olması ve daha önce hiç bir tecrübeniz olmasa dahi size para kazandıran metodlar olması.


Google Kazançları Kitabının önerdigi hızlı,akici bazi avantajlar:

-her ay 1000$ kazanma şansı

-hiçbir websiteye ihtiyac duyulmamasi

-hicbir ürune ihtiyac duyulmaması

-1 saatten az zaman icinde kazanc saglama (önbilgi ve yeteneğe göre
bu süre maksimum 1 hafta-10 gün seviyesindedir)

- interneta bağlı herhangi bir bilgisayarda çalışma

-gunde 30 dakikadan az calisma (sistemi bir kere oturttunmu )

-otomatikleşmiş kazanç sistemi(once ayarla sonra kazanç otomatik
gelsin)

İlk başladığınızda belki ilk aylarda 10.ooo dolar kazanamasanız bile ilk aylarda gelirlerinizin bir kaç bin doları yakalayabileceğini söyleyebilirim.

İnternete çok uzak birisi dahi olsanız Google Kazançları Kitabında bulunan adım adım detaylı anlatımlar ve video eğitim seti ile kısa zamanda ve kolayca bütün işlemleri kendi başınıza yapabileceğiniz tarzda.

Mevcut piyasada bulunan benzer ürünlerin %95′inde isimlerini daha önce hiç duymadığınız terimlerin olduğu bir rehber olur ve geri kalan herşeyi sizin farklı kaynaklardan bulup öğrenmeniz gerekir. Ancak Musa erdoğmuşun Google Kazançları Kitabında, böyle bir durum söz konusu değil ve kullanıcıların bütün ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış.
Google Kazançları Kitabı bu sistemi daha önce hiç duymamış kişiler için ideal olduğu kadar, affiliate uzmanları için de daha önce duyulmamış teknik ve stratejileri içermesi dolayısıyla harika bir kaynak. İnanın bana, böyle bir kaynağı daha önce hiç duymadınız…
Ürün %100 yasal ve Türk Ticaret Kanunu gereği Faturalı satılan bir 55 sayfalık pdf formatında bir e-kitap ve burada sayamayacağım pek çok bonusada google kazançları ile beraber size hediye olarak veriliyor.

Yani kısaca Google Kazançları Kitabı analizimizin sonuna gelirken, geniş bir bakış açısı ile ele alırsak Google Kazançları Kitabı, bizim gördüğümüz yerli ve yabancı kaynaklar arasında satış ortaklığı sistemini anlatan en etkileyici ve yenilikçi kaynaklardan birisi.
Google Kazançları Kitabı ile tanıştıktan sonra daha önce piyasaya çıkmış ve satış sayfalarında şu kadar kazanacaksınız, bu kadar kazanacaksınız yazan birbirinin kopyesi kitaplara sadece gülüp geçiyoruz.

Google Kazançları Kitabı Resmi Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız.Google Kazançları Kitabının bazi bonusları:

1) Google kazanclari çabuk baslama rehberi ek olarak veriliyor.
Bu başvuru kılavuzu olacak dökuman ile heran sistemi her zaman
uygulayabileceksin. (25$ degerinde)

2) Google kazanclari e-kitabinin ilerideki tüm guncellestirmeleri.
Bu e- kitap'a gelecek eklemeler icin harika  Bu
eklemelerden sonra kitabın fiyatı muazzam eklemelerden olarak
artacak. Tahminimce bu ebook'un gelecek fiyati 97$'a kadar
ulaşabilecek. Bütün bu eklemeleri bonustan dolayi bedava elde
edeceksin. (97$ değerinde)
3) Gelecekteki bonuslara indirimli erişim imkani. E-kitap
pazarlama,pazarlama yazilimlari ve video sunumlari  Bu ürünlere de çok özel
fiyatlarla sahip olabileceksin.
4)Google Kazancları ipuclari ve sırlari özel üyeliği.
Bu üyelik sana guncel olan en son pazarlama ipuclari,sirlari ve yöntemleri
hakkinda bilgi verir. Bu üyeliğe girdiğinde özel olarak musa erdoğmuşun yardımını
alacaksın. Bilgi güctür. Bu sırlardan yapilan kazanclarda
rakiplerine gore daha once yuksek avantajlar elde edeceksin.(47$

Google Kazançları Kitabı Analizimi buraya kadar sıkılmadan okuduğuz için teşekkür ederim
Google Kazançları Kitabı Resmi Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız.

Benzer YazılarEklentiyi Hazırlayan: Hoctro | Jack Book

14 yorum:

 1. Bu Google kazançları e-kitabı internetten para kazanmak isteyenlerin zamandan inanılmaz ölçüde tasarruf yapmasını sağlıyor. Yıllar süren bir araştırmadan kurtarıyor. Vaktinizi daha fazla araştırmayla geçirmeden Google Kazançları'nı okuyup uygulayabilir böylece zaman kaybetmeden internetten para kazanmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. Teoman25.6.12

  İnternette pek çok yerde Google kazançları e-kitabı bedava indir,google kazançları kitabı ücretsiz indir gibi yazılara raslıyoruz ve birde bakıyoruzki sadece siteye çekme amaçlı yazılar.Google Kazançları e-kitabının içeriği, sadece işin içinde olanların bildiği, bilenlerin de paylaşmadığı, dolayısıyla internetten bedava elde edilemeyen bilgi ve teknikleri içermekte bu yüzde Google kazançları bedava indir gibi sitelere kanmayın.Google kazançları resmi sitesine burayı tıklayarak gidebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. Google kazançları hakkında ki makaleniz süper olmuş,musa erdoğmuş gibi bir broker ülkemiz için hakikaten çok değerli bir kaynak.Çalışmalarının devamını bekliyorum..

  YanıtlaSil
 4. Adsız2.7.12

  İnternetten para kazanma sisteminde kendi tecrübelerime dayanarak yazdığım blogta aradınığınız çoğu gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.
  Yurt dışında çok yaygın olan bu sistem neden türkiyede yaygınlaşmasın ?
  http://parakazanmayolharitasi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. biz buna nerden ulaşacaz telefon meşgul nasıl bilgi alcaz

   Sil
 5. Adsız2.7.12

  Bilgiler çok işime yaradı sağolun. Macbook Servisleri olarak minnettarız.

  YanıtlaSil
 6. Bu google kazaçları kitabı hakkındaki verdiğiniz bilgiler gerçekten çok etkileyici.Malesef pekçok kişi bu internetten para kazanma konusundan haberi bile yok.Nette faceye takılıp zaman öldürüyorlar halbuki buralarda geçirdikleri zamanı paraya çevirmeyi bilmiyorlar ne yazık

  YanıtlaSil
 7. Adsız4.7.12

  ben 19 yaşındayım 1 yıldır bu iişi yapıyorum aylık gelirim 2000-2500 tl arası ailem bana değil ben aileme harçlık veriyorum ister inanın ister inanmayın devir internet devri ben bu kitabı ne satıyorum ne de reklamını yapıyorum Musa abinin emeğine sağlık

  YanıtlaSil
 8. Adsız24.9.12

  Google kazançları kitabı pdf olarakmı indiriyoruz

  YanıtlaSil
 9. Adsız5.6.13

  netten para kazanma son dönemde bir çoğumuzun üzerinde çalıştığı bir konu. Affiliate marketing ise ifade ettiğiniz gibi bunların içinde en etkili yöntem. teşekkürler.

  YanıtlaSil
 10. goomass mı daha iyi google kazançlarımı arkadaşlar ?

  YanıtlaSil
 11. ben ikisinide aldım,biri googleden nasıl kazanacağını anlatıp öğreniyorsun goomass ise internetten nasıl para kazanacağını öğreniyorsun,ikisinin toplam tutarı 140 lira civarında 2 haftada verdiğin para çıkıyor zaten

  YanıtlaSil
 12. Arkadaşlar Merhaba ;

  Öncelikle yaklaşık 2 yıldır internetten para kazanma yollarını araştırıyorum ve bir çok değişik yöntem denedim.İlk zamanlar bir çoğunda başarısız oldum ve çok çabuk yıldım. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki , internetten gerçekten çok iyi paralar kazanabiliyor. Kazananlarda oldukça fazla. Ben de başarısız olduğum dönemlerde elbette ufak kazançlar sağladım ama o zamanlar harcamış olduğum zamanın yanında bu kazançlar bana oldukça az geldi. Sonrasında tam bu işlerden vazgeçecekken Musa Bey 'in yazmış olduğu google kazançları kitabıyla tanıştım. İnanın her şey o kadar basit ve adım adım anlatılmış ki , size sadece sabırlı olmak ve verilenleri uygulamak kalıyor. İlk başlarda elbette biraz zaman harcamanız gerekecek ancak sonrasında banka hesabınızdaki parayı görünce gerçekten motive olacaksınız. Kazanç tamamen sizin ayırdığınız zamana bağlı. ben özel sektörde çalıştığım için çok zaman ayıramıyorum. Bu nedenle aylık 180-340 TL arasında bir kazancım oluyor.

  Dilerseniz http://www.xticaret.com/xticaret/?12_95128 adresinden göz atabilirsiniz. Bence ekstra iş olarak oldukça iyi.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemli